Інтерактивний простір сучасної науки «ChemLab» (на базі КЗШ № 68) Відхилений остаточно

Доданий
04.09.2021
Номер
151
Заклади загальної середньої освіти (великі)

Школа вже не може бути сучасною без комп’ютерної техніки й інтерактивних технологій, тому що їх використання в закладі освіти й окремих кабінетах дозволяє реалізувати освітній процес інноваційно й ефективно.
Проєкт передбачає модернізацію кабінету хімії та його оснащення мультимедійним обладнанням, програмним забезпеченням, новими меблями й матеріалами.

Автор проєкту
Олексій
Олексій Сіманько
Бюджет
1 371 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
мкрн. Гірницький, 3, Кривий Ріг

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Цільова аудиторія

Проєкт охоплює широку аудиторію різних вікових груп:
1) 780 учнів школи;
2) 55 педагогічних працівників;
3) близько 2500 батьків.

Проблема

Сучасний світ швидко змінюється. Ці зміни потребують швидких та ефективних освітніх рішень. В умовах світової пандемії виникає необхідність до якісної організації інтерактивного навчання, особливо в умовах впровадження дистанційної освіти. Тому, реалізація проєкту зі створення інтерактивного простору сучасної науки «ChemLab» в Криворізькій загальноосвітній школі № 68 є дуже актуальним.
Усебічне сприяння розвитку обдарованої молоді, гармонійно розвиненої особистості завдяки створенню сучасного кабінету хімії, де буде наявною можливість об’єднати практичне навчання з можливостями online-простору, що являється необхідною умовою дистанційного та змішаного навчання. Використання в освіті новітніх інтернет-платформ для навчання позитивно вплине на показники якості освіти.
Візуалізація явищ природи, а також хімічних процесів та дослідів дасть змогу дітям краще розуміти як влаштоване життя, як утворені предмети, які їх оточують, а також як побудовані живі організми (від бактерій, до тварин та самої людини), та як саме відбуваються всі зміни у природі та Всесвіті, саме для реалізації цих освітніх потреб є необхідність придбання інтерактивних панелей.
Даний проєкт орієнтований на реалізацію потреб сучасного інформаційного суспільства, з іншого боку, національна технологічна ініціатива, спрямована на глобальні зміни в суспільстві, пов’язані із залученням уваги молодого покоління до розвитку інженерних, металургійних і медичних спеціальностей.

Мета проєкту

Мета проєкту – створення інтерактивного простору сучасної науки «ChemLab», який сприятиме реалізації державної політики з урахуванням нових вимог Закону України «Про освіту» щодо посилення розвитку науково-технічного напряму в навчально-методичній діяльності на всіх освітніх рівнях; створенні науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу учнів і професійної компетентності педагогічних працівників.

Завдання проєкту

1. Зміцнити матеріально-технічну базу Криворізької загальноосвітньої школи № 68.
2. Створити умови для інтерактивного навчання.
3. Створити умови для експериментальної та дослідницької роботи учнів.
4. Створити інформаційний майданчик для популяризації науки.
5. Використання в освітній діяльності сучасного обладнання, цифрових приладів, електронних навчальних матеріалів.
6. Покращення якості навчання, вмотивованості освітньої діяльності учнів.
7. Забезпечення якісної підготовки обдарованих учнів до участі в олімпіадах, конкурсах, конференціях, науково-дослідницькій роботі з хімії.

План заходів з реалізації проєкту

Січень-травень – Закупівля всіх необхідних матеріалів та обладнання (Головний розпорядник коштів)

Червень-липень – Ремонт приміщення (Підрядна організація-виконавець робіт)

Серпень – Роботи по облаштуванню визначеного приміщення (Підрядна організація-виконавець робіт)

Січень-вересень – Висвітлення інформації у ЗМІ, на сайтах та у соціальних мережах, моніторинг громадської думки (Автор проєкту, адміністрація КЗШ № 68)

Вересень – Початок експлуатації кабінету хімії та оформлення необхідної документації (Автор проєкту, адміністрація КЗШ № 68)

Очікувані результати

Короткотривалими результатами є:
• Створення сучасного кабінету хімії, який буде одним з інструментів мотивації, для того, щоб розширити спектр діяльності на уроці, розвивати в учнів креативність;
• показати практичне використання та зв’язок з предметами, які вивчаються у школі;
• популяризація інтерактивних технологій, як способу самореалізації та створення нашого майбутнього;
• зростання інтелектуального, логічного, творчого рівня учнів закладу, району;
• створення якісно-нових умов для навчання, позаурочної діяльності, написання науково-дослідницьких робіт, організації дозвілля підростаючого покоління;
• проведення відеоконференцій з науковцями;
• широка інформаційна компанія щодо сутності проєкту та ходу його реалізації у соціальних мережах та ЗМІ з метою популяризації важливості проєкту місцевого розвитку «Громадський бюджет» для громади міста Кривого Рогу.

Перспективні наслідки реалізації проєкту:
• створення якісно-нових умов для навчання, позаурочної діяльності, написання науково-дослідницьких робіт, організації дозвілля підростаючого покоління;
• створення і поширення практики діяльності громадсько-активної школи, як інноваційної моделі співпраці школи і органів місцевого самоврядування

Проєкт має довготривалу перспективу та після закінчення фінансування згортатися не буде. Для подальшого розвитку проєкту, команда проєкту планує активно займатися фандрейзингом з метою залучення спонсорських та інших коштів не заборонених чинним законодавством України.
Сталість результатів проєкту: після закінчення фінансування від «Громадський бюджет» обладнання буде використовуватися учнями КЗШ № 68

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Фотографії