Опис
Проблема
Гімназичний ганок не відповідає сучасним вимогам, не функціонує як осередок розвитку творчого потенціалу гімназистів. Також моральна та фізична застарілість головного входу гімназії, конструкції даху ґанку спричиняє протікання і руйнування перекриття та стін вестибюлю. Це призводить також до високих тепловтрат. Рівень витрат на енергоносії при доведених лімітах не забезпечує тепловий режим у приміщенні. Усе це доводить до незадовільних умов перебування учнів у закладі, а також до непередбачених фінансових витрат бюджетних коштів, які могли би бути спрямовані на покращення освітнього процесу. Соціальна спрямованість полягає в урахуванні думки, пропозицій та настроїв громадян, які зумовлять зниження соціальної напруги між громадою і владою в частині надання відповідного рівня соціальних послуг у гімназії. Економічна спрямованість полягає в економії бюджетних коштів на енергоносії та поточні ремонти . Реальність виконання проекту ґрунтується на збігові інтересів як влади так і громади в проектний спосіб вирішити проблему. Зазначене вище і створило основну проблему, яку необхідно вирішити шляхом створення належних умов щодо якісного навчання та виховання здорової молоді за допомогою запропонованого проекту «Сучасний вхід до Країни Знань – мрія учнів гімназії».
Мета проекту
Сприяння розвитку творчих здібностей гімназистів, забезпечення рівного та безперешкодного доступу до якісної освіти, покращення санітарно-гігієнічних умов для навчання та виховання дітей, сприяння розвитку особистості учнів під час освітнього процесу та виховання гідного громадянина і патріота своєї країни, покращення естетичного вигляду будівлі гімназії, зменшення бюджетних видатків за спожиті енерготеплоносії та популяризації культури енергозбереження серед громади міста. Проект «Сучасний вхід до Країни Знань – мрія учнів гімназії» відповідає Стратегічному плану розвитку м. Кривого Рогу на період до 2025 року.
Очікувані результати
Реалізація проекту дозволить: - створити оптимальні умови для покращення умов освітнього процесу шляхом поліпшення теплового режиму в приміщенні гімназії, осучаснення естетичного зовнішнього вигляду гімназії; - покращити умови праці педагогічного та технічного персоналу; - зменшити кількість скарг громадян на рівень соціальних та комунальних послуг в закладах освіти; - зекономити кошти міського бюджету на оплату поточних ремонтів та енергоносіїв.
План заходів з реалізації проекту
1. Підготовчий етап: - створення робочої групи проекту; - укладання договору на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів; - визначення у відповідності до закону організації, виконавця робіт. 2. Етап реалізації проекту: - розробка проектно-кошторисної документації, державна експертиза проекту; - оновлення ґанку гімназії. 3. Проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії під час реалізації проекту шляхом інформування громадськості на сайті «Громадський проект», в засобах масової інформації.