Опис
Мета проекту
Метою проекту є суттєве покращення благоустрою району та міста, збереження біосферної зони, сприяння вирішення питання організованого змістовного дозвілля громадян протягом року, поліпшення санітарно-гігієнічних умов, зменшення криміногенної напруги та кількості асоціальних явищ в районі та місті. Проект відповідає одному з пріоритетних напрямів конкурсу: благоустрій місць відпочинку населення – парків, скверів, алей тощо.
Очікувані результати
1. Можливість для жителів міста і довколишніх громад бути причетними до цивілізованого відпочинку, який притаманний жителям сучасних міст; 2. Виховання дітей та підростаючого покоління. 3. Зменшення криміногенної напруженості в районі. 4. Збільшення місць в районі та в місті для комфортного відпочинку дорослих і дітей. 4. Розвиток анімаційних гуртків для роботи з дітьми. 5. Поліпшення благоустрою території. 6. Створення зон екологічного комфорту, підвищення значення природи в озелененні міста і формуванні його зовнішнього вигляду.
План заходів з реалізації
1. Створення робочої групи проекту. 2. Аналіз ринку та пошук найбільш економічно обґрунтованих пропозицій суб’єктів господарювання. Укладання договору на виконання робіт. 3. Оформлення та подача заявки на участь в програмі «Громадський бюджет». 4. Проходження оцінювання проекту та голосування згідно положення. 5. Підписання договорів с головним розпорядником коштів, партнерами, підрядником. 6. Реалізація проекту: 6.1. Розбирання асфальтобетонних покриттів вручну. 6.2. Видалення сухостійних, аварійних та фаутних дерев твердих листяних порід частинами із застосуванням автогідропідіймачів, діаметр стовбура понад 30 до 40 см (акації). 6.3. Корчування вручну в міських умовах пнів з акації, діаметр пня понад 30 до 50 см. 6.4. Навантаження сміття вручну і перевезення будівельного сміття до 20 км (без урахування вартості навантажувальних робіт). 6.5. Установлення бетонних поребриків на бетонну основу. 6.6. Улаштування основ під тротуари із цегляного щебню товщиною 12 см. 6.7. Улаштування покриттів з дрібно розмірних фігурних елементів мощення [ФЕМ]. 6.8. Навантаження сміття вручну і перевезення будівельного сміття до 20 км (без урахування вартості навантажувальних робіт). 6.9. Установлення малих архітектурних форм, ігрового дитячого комплексу, квітників. 7. Підведення підсумків реалізації проекту. Формування звітності. 8. Аналіз і моніторинг досягнення/досягнених результатів проекту, успішності проекту.
Відповідальні підрозділи
Управління культури